Jdi na obsah Jdi na menu
 


.: Název songu je číslo čárového kódu z kombinéz Slipknot a MFKR alba. V songu se nesčetněkrát opakuje fráze:"The whole thing I think is sick."Hodně lidí si myslí, že to je hlas Coreyho, ale je to vzato z Charles Manson Documentary. Tento sampl byl taky použit v songu Violent Memories od skupiny House of Krazees. Když tímto songem začínali koncert, na pozadí byl promítán úryvek z filmu Gummo - když tam nějaké dvě děcka rozbíjejí okna aut. Kdysi taky show začínaly samplem "You have nothing to contribute to this so stay the fuck out!" a ten je z filmu The Negotiator.

(sic)

.: (SIC) znamená: Said In Context. Tenhle song se vyvinul ze songu Slipknot z MFKR. Vlastně.. je to ten samý song, ale není;)
Ten sampl na začátku "Here comes the Pain" je z filmu Carlito's Way.

Eyeless

.: "Can´t see California without Marlon Brando´s Eyes" - to řval na ulici jeden bezdomovec, když Slipknot šli podepsat v NY smlouvu s Roadrunner. Celkově je to song o Coreyho otci (opustil jeho matku dřív, než se Corey narodil.)

Wait & Bleed

.: O klukovi co má často černo-bílou noční můru : Koupe se v krvi s přeřezanými zápěstími. Jednoho dne se probudí a zjistí, že je to realita. A pak vlastně jen: čeká a krvácí. (Složité? JO:))

Surfacing

.: New National Fucking Anthem
"fuck it all, fuck this world, fuck everything that u stand for, don´t belong, don´t exist, don´t give a shit, don´t ever judge me!" je to vlastně taková Slipknot hymna. Znamená to, že se nemáš ohlížet na ostatní, nenechat se od nich srát, jen jít za svým cílem. Refrén napsal Joey.

Spit It Out

.: Bylo napsáno proti místnímu rádiu, které Slipknot nechtělo hrát a vystupovali proti nim i na veřejnosti. Ale největší ironií je to, že jak tahle písnička vyšla jako singl, hrálo ji dotyčné rádio v jednom kuse.

Purity

.: O teenage dívce jménem Purity Knight, která byla unesena neznámým maniakem a zakopána pod zem. Je to jen historka, kterou našli na netu, ale na Coreyho to zapůsobilo a stále věří, že je to pravda.

Prosthetic

.: Je to z filmu z roku 1960, který se jmenoval Collector.

Tattered & Torn

.: Je to docela dost divný song. Napsal to Shawn a říká k němu : "Pokud dokážeš pochopit Tattered & Torn, dokážeš pochopit i mě." Taky říká, že mu nevadí, jestli se ten song někomu nelíbí... když to hráli v klubech, lidi po nich často házeli věci... ale podle mě je to jeden z jejich nej songů..
Může to být o někom kdo páchá sebevraždu tím, že se snaží si přetnout žíly.

Me Inside

.: Song o šílenství.. když ti všechny myšlenky v hlavě zběsile poletují a ty nevíš, co se děje. V podstatě to má "optimistický" význam: Všechno na tebe padá a jednou z toho zcvokneš. Ta španělština na konci... to je vzkaz pro všecky španělsky mluvící fanoušky.

Liberate

.: Corey mluví o "section off himself" a "puttin a wall up" , snaží se zachránit a přežít. Je naštvaný na svůj život, co se v něm děje. Je obtěžován okolními lidmi a vůbec se mu to nelíbí. A ke konci se zdá že totálně zešílel.

No Life

.: Mluví se tam o tom, že všechno je na hovno . Vše co máš jsi ty sám a tvá svoboda. Všichni jen čekají, až se otočíš, aby tě mohli napadnout zezadu a ty nemáš nikoho, jen sebe. Žít život ve stálém strachu nemá smysl, schováváš se za "masku" , nikdo neví, jaký doopravdy jsi. Když opravdu potřebuješ, aby při tobě někdo stál, nikoho to nezajímá, všichni se starají jen o sebe a je jsi jim totálně u prdele. A když padneš na tvář, měl by jsi rychle vstát a nedat najevo svou slabost.

Diluted

.: Song o lidech, kteří nechtějí dál žít, jsou obtěžováni ostatními lidmi a mají nemoci typu MPD nebo schizofrenie. Nebo jsou v děsivých depresích. K songu Coreyho inspiroval vlastní příběh - hlavně to, že nezná otce.

Only One

.: Coreyho sere, že je někdo pomlouvá... Vlastně je nasraný do té míry, že chce toho hajzla najít a zabít ho.

Scissors

.: Tento song napsal Joey. O osobě, která se snaží se zbavit své kůže (heh, možná to má hlubší výraz, na ten jsem ale nepřišla;)) a rozřezat si tělo. Podle mě je to ten nejemotivnější song, co jsem kdy slyšela... Na konci jsou naprosto srdcervoucí ty Coreyho výkřiky agonie. Ke konci songu je kašlání a smích, ale nekašle a nezvrací Corey, jak si plno lidí myslí, ale Chris.

Eyeore

.: Hidden track - o jednom chlápkovi z Des Moines. Měl dlouhé blonďaté vlasy a miloval Slipknot, ale nenáviděl jejich fans. Corey zpívá o tom, jak ztratil zdravý úsudek a zabil ho.

Frail Limb Nursery

.: Je to o Purity Knight , volné pokračování songu Purity. O klukovi, který ji hledal poté, co ji unesli.

Get This

.: O současném hudebním průmyslu který je zaneřáděn místními, americkými a celosvětovými kapelami... myslím, že není co dodat.

Despise

.: Nazvala bych to "Předělaná Purity" ale má úplně jiný význam - jako Get This.

Interloper

.: Sampl "As soon as this camera's off,he's gonna fuck that little dog" je z filmu "Shakes The Clown" a ten je o nějakých ožralých klaunech co mlátí lidi (?)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

XEvil will crash worldwide internet

(LatonyaLog, 26. 3. 2018 20:36)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.