Jdi na obsah Jdi na menu
 


13letý fan po autogramiádě:

(hysterické nadšení) "Viděl jsem Coreyho !! Požádal jsem ho, aby na mě plivl - a udělal to!"

Ochranka Virgin megastore při 'Knot autogramiádě

Už tady bylo hodně skupin, ale ještě nic takového! Jediná skupina, která tu měla šílenější fanoušky, byli Westlife.

Shawn k reportéru Kerrang!u poté, co dostal od fanynky vysoce osobní valentýnský dárek.

"Ta holka mi dala 4týdny starou zdechlinu králíka! Proč? Protože je to zasraně zajímavé, proto! Strašně si toho vážím! Jsem unešený! Rozhodně to není urážlivé, ale pokud to tak cítíš, fuck u!"

Corey o Iowě

"Iowa je hořká, smutná a ponurá země. Řídí ji staří lidé, kteří se (podle mě) starají jen o to, aby Iowa byla pro mladé odporným místem, a tak se pak jen utápějí v drogách a chlastu. Vím to z vlastní zkušenosti - v 18ti jsem se topil v drogách a chlastu, nevěděl jsem co si počít se životem a měl dítě, ke kterému jsem neměl žádný vztah. "

Shawn o Iowě

"Lidi se nás pořád ptají :"Proč Des Moines, proč Iowa?" jako bychom snad měli na výběr, kde se narodíme! Vypadá to, že všem vadí, odkud jsme!"

Joey, jestli by svým (budoucím) dětem dovolil poslouchat Slipknot.

Hmm.. asi ne. No ale to říkám teď, kdybych děti měl, možná bych měl jiný názor... Já jsem byl blázen do metalu už ve 13ti. Mí rodiče mě podporovali, ačkoli té hudbě moc nerozuměli. No, tak možná asi od těch 13ti. Ale.. Slipknot jsou o dost vulgárnější, než jiné kapely, my jen jdeme a "FUCK EVERYTHING!!!" Takže možná až v 16, 17ti..

Corey o fans

Dostávám dopisy psané krví, od dívek, které chtějí, abych je mlátil a držel v klecích. Ale nejšílenější věc, co sme viděli byla v Austrálii - při autogramiádě za náma přišli 3 týpci, sundali si trika a my viděli, že mají přes celá záda vytetované PEOPLE=SHIT!"

Mick:

"Ve škole nikdo z našich spolužáků neměl rád Metallicu. Měli před sebou nudný život - jít na výšku, oženit se, mít děti a zemřít. A když jsem nedávno šel na koncert Metallicy, tak všichni TIHLE tam byli a měli lepší místa něž já, což mě nasrao že bych moh vraždit!!"

Shawn o 'těžkých začátcích':

"Úplně na začátku jsme hráli v nějakém hnusném, zapadlém reggae klubu a to v úterky. Snažili jsme se o reklamu, vylepovali jsme šílené množství plakátů, řekl bych, že to šlo do tisiců. Byl z toho průser, protože ty plakáty byly fakt všude, město nás chtělo pokutovat, ale nakonec to stálo zato."

Corey o Shawnovi

Ani si nedokážeš představit, kolikrát už rozflákal ty svoje bubny! A taky hrozně rád rozbíjí mikrofony, to na něm nenávidím!

Corey o šílenostech, které předvádí na shows

Neděláme nic jen abychom šokovali. Já osobně něco provedu jen proto, že mi myslím že je to cool a taky proto, že po show budu zvracet!"

Joey o holkách

"Některý holky by s náma chtěly mít sex, klidně ještě když máme na hlavě masky. Když si před náma začnou stahovat kalhotky, je nám hned jasný, s kým byly předtím: Pravděpodobně s Crazy Town. "

Shawn o MTV :

"Hodně lidí sere skupiny co sou na MTV, dokonce i skupiny co sou v rádiu. Ti všeci by měli kurva pochopit, že je hrajou na MTV a radiích proto, že prodávaj moc, moc a moc alb a tím pádem, čím víc je hrajou, tím se těch sraček prodá víc a víc, budou dostávat víc a víc peněz a tak dále! Třeba jako Bitchney Spears - na MTV každou hodinu, stále víc lidí se jí chce podobat, chtějí mít její CD, merchandising! Takže když máš skupinu jako je Slipknot, a ti taky běžej na MTV, musíš vědět, že právě MY to chcem změnit! Chcem otevřít dveře heavy hudbě! Není to o komerci, kdo řekne:"Sou na MTV, je to komerce!!" a ukáže nám prostředník, tak na tyhle lidi my serem! Nejde o komerci, nejde o prachy, jan hrajem naši muziku, pro nás, nezáleží nám na tom co kdo říká! Lidi myslej že tím, že sme na MTV vyděláváme fůry peněz ale to nám přece vůbec nevydělá ! A i kdyby, stejně většinu vrážíme zpět do Slipknot, jen něco málo de na to, abysme mohli slušně žít. Když se lidi chtěj zbavit sraček z MTV, měli by nám držet palce, jednou to dokážem! Třeba... video pro "Spit It Out" se jim zdálo nějak moc brutální, ale my sme neudělali NIC proto, aby ho hráli! Neustoupili sme!!! Chceme nakazit tímhle šílenstvím co nejvíce lidí po celym světě a nakonec se nám to povede! zabijem komerci !

Corey , NME, o obalu alba Iowa :

"Ten kozel je z našeho dětství, když nás varovali, ať se vyvarujeme satana. Ale je to na hovno - je to jen zvíře.

Shawn, NME :

Mám své soukromé pravidlo .Buď si vědom vlastní smrtelnosti."

Joey, Kerrang Jaký je jeho nejoblíbenější vtip :

"Oasis. Tyhle hochy bych chtěl jednou vyfuckovat."

Joey, Kerrang. - jeho největší trapas :

"bylo to ve škole, jednou jsme se dívali na film při vypnutých světlech a já se nějak pozvracel na stůl. Byl jsem tak vyděšený, že jsem se to snažil shrnout rukama. A nakonec jsem z toho měl průšvih, protože dalším 3 spolužákům se ze mě udělalo špatně a pozvraceli se také."

Joey, Kerrang. O modelingové kariéře :

"Pokud bych někdy předváděl pro Calvin Klein (narážka na Korn) , pozval bych si pak fanoušky, aby mě zmlátili baseballovou holí.

Corey, Metal Hammer :

" Nikdy jsme nepoznal svého otce - zmizel ještě předtím, neř jsem se narodil. Neznám jeho jméno. Moc mě to trápilo. Mezi mými 4 a 11ti lety jsem bydlel v 25 státech. Když trávíš čas sám, rozvine se ti fantazie."

Corey, Metal edge :

"Možná to zní morbidně, ale rád bych viděl umírat Jima Morissona, abych věděl, jak to doopravdy bylo."

Mick o 7-mi strunných kytarách :

"je to jen trend a neznám kytaristy, kteří by ji opravdu používali. Jo, třeba Max Calavera (Soulfly) zní se 4 mi strunami heavier než kdokoli jiný."

Shawn o Ross Robinsonovi :

"Když jsme se snažili uchytit k nějaké nahrávací společnosti, bylo to trochu kruté. Ross nás vzal a financoval naše album. Je to náš dobrý přítel, úžasný člověk. Cool je, že máme vždy poslední slovo, o desce rozhodujeme naprosto sami. Určitě s ním budeme pracovat i v budoucnu."

Shawn o NAPSTERU a podobných:


Myslím, že NAPSTER je úžasná věc, ale... Jasně, fan tu může najít tracky, ke kterým by se jinak nedostal, taky máme spoustu fans kvůli tomu že si naše songy stáhli na netu, ale.... Pro ty skupiny je to živobytí, kdyby si každej stáh jejich desku, bylo by to zneuctění jejich práce! A nakonec by skončili, protože by neměli prachy."

.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Blood Albatross : Blood urgency plot

(AIneneasipsy, 8. 10. 2018 8:09)

Torsion bras de quelqu'un est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre coeur bat, il pompe le sang par de vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/prix-cialis-10-mg-au-maroc/

Blood arm-twisting: What is healthy

(ATrircummife, 29. 7. 2018 23:49)

Pression arterielle est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre determination bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/prix-cialis-lille/

How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

(Albertsusly, 7. 6. 2018 4:40)

The prostate related is an essential part of a male's reproductive system. It secretes fluids that aid in the transportation and activation of sperm. The men's prostate is found just in front of the rectum, below the bladder and surrounding the urethra. When there is prostate problem, in most cases really really irritating and inconvenient for your patient as his urinary method is directly affected.

The common prostate health problems are prostate infection, enlarged prostate and prostate cancer.Prostate infection, also referred to as prostatitis, is the most common prostate-related symptom in men younger than 55 years old. Infections in the prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis may be the least common coming from all types of prostate infection. It is a result of bacteria based in the large intestines or urinary tract. Patients may feel fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by utilizing antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to relieve the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is really a condition connected with a particular defect in the gland along with the persistence presence of bacteria within the urinary tract. It can be a result of trauma towards the urinary tract or by infections via other parts from the body. A patient may feel testicular pain, small of the back pains and urination problems. Although it is uncommon, it is usually treated by removal from the prostate defect followed by the use antibiotics and NSAIDs to take care of the redness.

Non-bacterial prostatitis is the reason for approximately 90% coming from all prostatitis cases; however, researchers have not to establish the causes of these conditions. Some researchers think that chronic non-bacterial prostatitis occur due to unknown infectious agents while other think that intensive exercise and lifting might cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an effective meals are important. These are some from the actions you can take to maintain your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is necessary for our health and wellbeing and it will also keep the urinary track clean.

2. Some studies advise that a couple of ejaculations per week will assist you to prevent cancer of prostate.

3. Eat pork without excess. It has been shown that consuming a lot more than four meals of beef weekly will increase the probability of prostate diseases and cancer.

4. Maintain an effective diet with cereals, vegetable and fruits to make sure sufficient intake of nutrients required for prostate health.

The most significant measure to take to make sure a proper prostate is always to opt for regular prostate health screening. If you are forty years of age and above, you ought to go for prostate examination one or more times 12 months.