Jdi na obsah Jdi na menu
 


Slipknot

To slovo samo o sobě neznamená nic. Prostě se jim to zdálo cool, dobře znějící a lehce zapamatovatelné, tak tak pojmenovali jeden song a vzápětí celou skupinu.

Maggot

Tohle slovo začal pro Slipknot fandy používat Joey. Znamená to lidi, kteří žerou Slipknotí muziku a v žádném případě to není nic hanlivého, jak si někdo myslí. Jo a znamená to taky v překladu 'červ' (takoví ti, co žijí v mrtvolách :)) - thx hujer.

Posers

Tak Slipknot nazývají lidi, kteří se snaží předstírat něco, co nejsou, jen proto, aby vypadali "Cool".

Sell -out

(Po našem něco jako komerce) - Skupiny, které mění svůj hudební styl, aby byly pořád v kurzu a objevovali se v médiích. To, že Slipknot to tak nedělají, a že tento typ kapel popírají, je jasné.

Badwaggoner

Lidé, kteří stojí při kapele od samého začátku, i když je nepopulární nebo mladá.

Sheep

Lidé, kteří se řídí podle cizích názorů, jak to jen upřesnit? Jo, například lidé, kteří nenávidí Freda Dursta jen proto, že ho nenávidí Slipknot.

Organic Syndrom

Nemoc, při které se postižený stává nepříčetným a agresivním. Je způsobena nedostatečným přísunem kyslíku kyslíku a na koncertech ji často mívá #0 Sid (protože nosí plynovou masku). Většinou je na Shawnovi, aby ho udržel v rozumném stavu.

Mallcore

Hudební styl (nesprávně označován jako nu-metal). jde o post-grunge skupiny, které mají silné hardcore elementy (agresivní vokály, málo leads). Často mají texty o sebevraždách, depresích, opuštění a nesmyslném strachu. Příklad : Korn, Linkin Park, Machine Head, Drowning Pool...

Rapcore

Oficiální označení pro kapely, které spojují Rock a Rap.

Mudvayne

Shawn produkoval jejich debutové album, později se kapely blíže spřátelily. Mudvayne taky nosí něco mezi maskami a make-upem (trochu to připomíná mimozemšťany) ale klidně se nechaj fotit bez nich. Shawn o nich kdysi prohlásil, že jsou v celym hudebním průmyslu jediná hudební skupina, které plně věří a kterou by nechal si hrát s jeho dětmi. Jeli se Slipknot turné Tattoo the Earth.

Hatebreed

Hardcore band z Bostonu - Blízcí přátelé Slipknot. Jeli spolu turné Tatoo The Earth a setkali se i na Ozzfestu. Shawn a Hatebreed se tam taky pořádně porvali s ochrankou. Slipknot o nich říkají, že je to fajn skupina, ale Jasta (zpěvák Hatebreed) prohlašuje že s nima hrál jen proto, že si chtěl zahrát ale že je nemá rád a že za to turné dostali jen 50 doláčů (nevim jestli za noc, pro každého, nebo co vůbec).

Slitheryn

Skupina amerických kluků, kteří se inspirovali Harrym Potterem a nahráli CD.. Corey ho produkoval a taky si zazpíval v písni Lost. Podle mého, na téhle kapele je zajímavé akorát to, že jejich věkový průměr je 14 let (bez Coreyho:)

"Sonos feos aplestanus y pero reinanos jote muthafucka!"

Znamená to : "Jsme oškliví, sprostí, páchneme, ale vládneme armádě hajzlů!" a je to na konci Me Inside, jak vzkaz španělsky mluvícím fandům.

"Pentex suck! Pentex suck!"

Když byl ještě vokalistou Anders, v jeho textech se objevovaly slova : Pentex, Black Hand, Wyrn, Umbra apod. Jsou to výrazy z RPG hry Werewolf. Anders a Shawn jsou jejími velkými fanoušky a kdysi se scházeli u Anderse a hráli to.

Ross Robinson

Producent Slipknotích alb Slipknot a Iowa a jejich velký přítel. Všechny věci, co produkoval se vyzanačují "downted muddy" zvukem. Je to ten člověk, co v písni Get This na začátku říká :"Give me a scream, Corey!"
Joey o něm říká : "Ross je totální šílenec!! Když sme nehrávali, něco ho popadlo a zčistajasna po mě hodil jakýmsi stromkem v květináči! Stihl jsem uhnout, všechno se to rozprsklo o stěnu a měl jsem hlínu v hubě. Bylo to šílené."

Steve Richards

Snažil se Slipknot dostat k Epic Records, ale tento nápad ztroskotal, protože lidem z Epic R. se nezdálo, že by měli Slipknot talent. (no bodejť když zastupují 'umělce' jako je třeba Fiona Apple)

Fred Durst

Frontman skupiny Limp Bizkit, nazval ve Spin Magazínu fanoušky Slipknot tlustýma a škaredýma děckama. Corey ho za to chtěl zabít. (mezi námi, docela mě mrzí že to fakt neudělal). Corey a Paul pak na jednom turné pálili každou show jeho fotky a to i když on byl osobně přítomen. Pak Fred prohlásil, že nikdy nic takového neřek a v klipu k písní Break Stuff vyskočí a jmenuje fandy několika kapel (nepamatuju kterých) ale mezui nimi i Slipknot, že je má moc rád.

Mr. Buggle

Side-project ex-Faith No More vokalisty Mikea Pattona, šíleně se to líbí Coreymu.

Speedball

Slipknot si zahráli v remake tohoto hororu. Nebo to spíš bylo jen krátké cameo, ale nevím, neviděla jsem to.

The Shinning

Film, podle kterého je uděláno video Spit It Out. Jack Nicholson hraje člověka posedlého ďáblem, pak zešílí.

Resident Evil

Slipknot udělali k tomuto filmu soundtrack a bezvadné video - My Plague a Joey zremixoval Mansonův "Fight Song".

Spider-man

K tomuto filmu udělal jednu píseň na soundtrack Corey se Stone Sour. Song rotoval v amerických rádiích v hlavním vysílacím čase, stal se jedním z nejhranějších v roce 2002 a byl k němu natočen klip. Skoro v každém městě, kde Corey hraje se Stone Sour musí vzít akustickou a jít zahrát Bother do místního rádia. Absolutně to nesnáší.

Sucks

Píseň z internetu, o které se kdysi věřilo, že ji nahráli Slipknot. Ve skutečnosti je ale od KMFDM

Jumpdafuckup

Corey dělal na téhle písni vokály (je to písnička od Soulfly, z alba Primitive) Lyrics

Requiem

Track v Snot tribute albu (Strait up), Corey dělal vokály.

,

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář